آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های بازرگانی سپنتا سیمرغ فرتاک (سیمرغ پلاس) بوده است که در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که در چنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

با توجه به گستردگی گروه‌های کالای ارایه شده در وب سایت سیمرغ پلاس  (بازرگانی سپنتا سیمرغ فرتاک) ، کلیه محصولاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند (مانند کالاهای مصرفی مانند کارتریج و جوهر چاپگر) دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند و  مشمول ۷ روز مهلت تست و بازگشت کالا نمی‌شوند.

برای عودت کالا طبق شرایط زیر حتما قبل از بازگشت کالا با واحد پشتیبانی بازرگانی سپنتا سیمرغ فرتاک (سیمرغ پلاس) هماهنگ کنید ، در غیر این صورت سیمرغ پلاس (بازرگانی سپنتا سیمرغ فرتاک) هیچگونه مسئولیتی در قبال کالا برگشتی ندارد

در ضمن میتوانید از طریق فرم تماس با ما علت و زمان  بازگشت کالا را به واحد پشتیبانی اطلاع دهید

شرایط بازگرداندن کالا

استفاده از ۷ روز ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟

 • اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد.(در زمان تحویل کالا ظاهر و وضعیت کالا برسی شود در غیر این صورت در خصوص و شکستکی و ایرادات مربوط به خریدار کالا قابل عودت نیست)
 • اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا 2 الی 3 روز پس از دریافت کالا، به سیمرغ پلاس (بازرگانی سپنتا سیمرغ فرتاک) اطلاع داده شود.
 • کالاها قبل از ارسال توسط کارشناسان مربوطه فیلمبرداری می گردد، هرگونه ایرادات ظاهری که مغایر با فایل فیلمبرداری شده باشد غیر قابل مرجوع می باشد.
 • استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود کالا بازگردانده شود.
 • برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
 • این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود. استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا (قید شده در دفترچه راهنمای کالا) را شامل می‌شود.
 • اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد.
 • وجود مغایرت، باید حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش بازرگانی سپنتا سیمرغ فرتاک (سیمرغ پلاس) از طریق تلفن، ایمیل یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود.
 • اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.
 • عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب سایت است.
 • در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.
 • در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.
 • استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به سیمرغ پلاس (بازرگانی سپنتا سیمرغ فرتاک) بازگردانده شود.  برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
 • اگر کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد.
 • آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش سیمرغ پلاس (بازرگانی سپنتا سیمرغ فرتاک) از طریق تلفن، ایمیل یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود.
 • لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به سیمرغ پلاس (بازرگانی سپنتا سیمرغ فرتاک) بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

شامل کالاهایی با گارانتی اصلی نمیشود

 اگر مشتری از خرید خود منصرف شود…

 • از آنجا که سیمرغ پلاس (بازرگانی سپنتا سیمرغ فرتاک) یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، حق استرداد کالا طبق شرایط صرفا متعلق به مشتری یا همان مصرف‌کننده است سفارش یک کالا به تعداد، مغایر با هدف مصرف خریدار است و شامل حق استرداد نمی‌شود
 • اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر به واحد پیگیری سفارشات سیمرغ پلاس (بازرگانی سپنتا سیمرغ فرتاک) (شماره تلفن ۰۹۱۲۶۴۲۰۶۱۸) اطلاع داده شود.
 • آسیب‏‏ دیدگی باید حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش بازرگانی سیمرغ پلاس (بازرگانی سپنتا سیمرغ فرتاک) اطلاع داده شود.
 • با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که سیمرغ پلاس (بازرگانی سپنتا سیمرغ فرتاک) هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و سیمرغ پلاس (بازرگانی سپنتا سیمرغ فرتاک) تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.
 • در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه قابل مشاهده باشد، مشتری می‏‌تواند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به سیمرغ پلاس (بازرگانی سپنتا سیمرغ فرتاک) بازگردانده شود.
 • پس از بررسی کالا های مرجوعی توسط کارشناسان خدمات پس از فروش، در صورتی که کالا خارج از ضوابط مقرر در سایت مرجوع شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود، برای مشتری ارسال می‌شود. در صورت استنکاف مشتری از تحویل کالای سالم و بدون ایراد، کالای مزبور به مدت یک ماه بصورت امانت نزد سیمرغ پلاس (بازرگانی سپنتا سیمرغ فرتاک) در واحد خدمات پس از فروش باقی می‌ماند و با انقضای این مهلت سیمرغ پلاس (بازرگانی سپنتا سیمرغ فرتاک) در قبال کالا و زیان‌های وارده بر آن یا مفقود شدن آن هیچ‌گونه مسوولیتی نخواهد داشت.

انصراف از خرید تنها قبل از ارسال کالا میسر می باشد، بعد از ارسال کالا انصراف از خرید میسر نمی باشد. لذا خواهشمند است در ثبت سفارش خود دقت لازم را به عمل آورید.